Reklamacje i zwroty produktów

ZWROTY I REKLAMACJE

Zwrot w sklepie internetowym

Dokonując zakupu w sklepie internetowym duka.com masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, nie później niż w terminie 30 dni od dnia odbioru zamówienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia jego upływem na adres mailowy: sklep@duka.com lub poprzez wypełnienie formularza zwrotu dostępnego w historii zamówień, w przypadku Klientów zalogowanych.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduje się tutaj.

Możesz dokonać zwrotu całego lub części zamówienia. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Po upływie terminu 30 dni od trzymania przesyłki prawo do odstąpienia od umowy wygasa.

Zwracane towary należy starannie zapakować, aby uniknąć uszkodzenia w trakcie transportu i z dołączonym wypełnionym formularzem odesłać kurierem na adres naszego magazynu:

OEX Business, Duka Dział Zwrotów i Reklamacji ul. Łubińska 10, 05-532 Baniocha

*magazyn nie przyjmuje przesyłek pobraniowych

ZWROT ŚRODKÓW

Zwrot środków następuje w ciągu 14 dni od przyjęcia paczki na magazynie:

 • przelewem na konto wskazane w formularzu odstąpienia od umowy w przypadku płatności za pobraniem
 • na konto, z którego dokonywana była płatność online
 • na kartę upominkową – gdy taka była pierwotna płatność.

Jeśli zdecydujesz się na zwrot, zwrócimy koszt odesłania przesyłki do magazynu w wysokości najtańszego sposobu dostawy aktualnie oferowanego przez Sklep (9,90 zł). W przypadku jednoczesnego zwrotu wszystkich produktów z zamówienia, zwrócimy także koszt dostawy z magazynu do Klienta.

 

Reklamacje produktów zakupionych w sklepie internetowym DUKA

Produkty oferowane przez nas charakteryzują się wysoką jakością i najlepszym wykonaniem. Jeżeli jednak zakupiony przez Ciebie produkt posiada wadę lub też ujawni się ona w ciągu 2 lat od daty zakupu, możesz złożyć reklamację w wybrany sposób:

 1. Pobierz formularz reklamacyjny, wypełnij go, wyślij na adres reklamacje@duka.com.
 2. Jeśli jesteś Klientem zalogowanym, w historii zamówień wybierz to, które chcesz zareklamować i wypełnij formularz.
 3. Możesz także złożyć reklamację poprzez wysłanie wiadomości na adres reklamacje@duka.com, zawierając poniższe informacje:
 • imię i nazwisko
 • numer zamówienia
 • nazwa produktu
 • rodzaj i czas wystąpienia wady
 • zdjęcie produktu (jeśli zobrazuje uszkodzenie)
 • roszczenie
 • adres dla ewentualnego odbioru towaru / dostawy
 • numer konta

 

Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od dnia otrzymania kompletnego zgłoszenia. W tym czasie skontaktuje się z Tobą pracownik Działu Reklamacji i poinformuje o dalszych krokach. Jeśli zgłoszenie okaże się zasadne, wymienimy reklamowany towar na wolny od wad lub zwrócimy jego równowartość.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Duka International S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Powązkowska 44C, kod pocztowy 01-797, KRS 0000607221, NIP 525-26-51-886, REGON 363989219, kapitał zakładowy: PLN 1.300.000,00.

Regulamin sklepu internetowego