Prezenty ślubne

W sklepach Duka znajdziecie wiele artykułów przydatnych w domu, również w domu młodego małżeństwa, a wiele z nich to idealne prezenty ślubne. Doskonałym rozwiązaniem gwarantującym, że prezenty się nie powtórzą a Młoda Para na pewno będzie z nich zadowolona, jest Lista Prezentów Ślubnych dostępna we wszystkich sklepach Duka, a na naszej stronie internetowej dostępna po zalogowaniu w zakładce Twoja Lista Życzeń.

Zapraszamy Młode Pary do wybrania w dowolnym sklepie Duka artykułów, które chciałyby otrzymać jako prezenty ślubne. Pracownicy sklepu pomogą w sporządzeniu Listy, która następnie będzie bardzo pomocna dla osób kupujących prezenty. Podczas wizyty w sklepie Duka, po podaniu nazwiska, na jakie utworzona została Lista albo jej unikalnego numeru, osoba kupująca prezenty zostanie poinformowana przez pracownika sklepu, jakie produkty na niej się znajdują oraz jakie nie zostały jeszcze zakupione przez innych gości. Zakupy dokonane w oparciu o Listę pozwolą na obdarowanie Młodej Pary dokładnie tym, o czym marzy.

Po zrealizowaniu Listy Prezentów Ślubnych (po terminie ślubu) Młoda Para otrzyma też prezent od Duka - specjalną Kartę Upominkową o wartości 10% zakupów dokonanych przez gości w oparciu o Listę.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Duka, gdzie nasi pracownicy służą dodatkowymi informacjami oraz radą i pomocą przy tworzeniu Listy Prezentów Ślubnych.