Witamy w świecie prezentów DUKA Kitchen life!
KITCHEN life

Witamy w świecie prezentów DUKA Kitchen life!

Kuchnia jest dla Nas sercem domu, miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Tutaj pracujemy, odpoczywamy, bawimy się. To coś więcej niż tylko przestrzeń, w której jemy i przygotowujemy posiłki, szczególnie w okresie Świąt…

Nieodłącznym elementem gwiazdkowej tradycji są też prezenty. Nie masz jeszcze na nie pomysłu? Wykorzystaj katalog prezentów DUKA „Gift Guide”! Znajdziesz w nim wiele pomysłów na wyjątkowe prezent dla mamy, taty, siostry, dzieci, dziadków, ukochanego czy przyjaciół. Sprawdź koniecznie 4 kategorie upominków na każdą kieszeń!

DUKA to miejsce pełne inspiracji na idealne świąteczne prezenty…

DO 50 zł
Poszukujesz drobnego ale efektownego prezentu? W DUKA znajdziesz wiele upominków mieszczących się w budżecie do 50zł takich jak szklanki, kubki, kamionkowe formy oraz foremki.

2-do-50-zl

DO 100 zł
Formy do pieczenia? Zestaw kieliszków? A może kuchenne tekstylia? To od lat sprawdzone prezenty dla rodziny i najbliższych. W DUKA mamy ich szeroki wybór i to w cenach do 100 zł.

3-do-100-zl

DO 150 zł
Twoja dziewczyna marzy o nowym tosterze? Babcia o młynku do kawy? A znajomi o zestawie do fondue przy którym spędzicie wspólnie nie jeden wieczór? Wszystko to znajdziesz w DUKA.

4-do-150-zl

POWYŻEJ 150 zł
W DUKA znajdziesz również małe i większe AGD. To idealne prezenty dla bliższej rodziny. Spieszcie się bo tylko teraz wiele z nich dostępnych jest w wyjątkowych świątecznych cenach.

5-powyzej-150-zl

  • Ola Gutkowska

    Super!

Menu