Nowa Kolekcja Indigo. Get the blue
KITCHEN life

Nowa Kolekcja Indigo. Get the blue

Indygo – ten głęboki odcień mieszczący się w palecie barw pomiędzy niebieskim i fioletowym to niezaprzeczalnie najmocniejszy kolor tego sezonu. Osadzony w rejonach basenu Morza Śródziemnego, bez dosłownego odwołania do konkretnego regionu, na pierwszą myśl przywodzi lato, a co z nim związane – relaks i wakacje. Właśnie w tym odcieniu powstała nowa, przepiękna kolekcja ceramiki stołowej i tekstyliów INDIGO.

DUKA_indigo4

INDIGO doskonale komponuje się z odcieniami naturalnego drewna i piasku oraz morskimi dodatkami jak muszle. Ceramika INDIGO, jak również kosze i podkładki z serii SEAGRASS, to powrót do naturalnych form dekoracyjnych.

DUKA_indigo2

INDIGO jest mocno inspirowana ręcznym farbowaniem tkanin, jakie ma miejsce w Afryce czy Azji. Cała ceramika malowana jest odręcznie pędzlem o nieregularnej formie w motywy nawiązujące do etnicznych.

DUKA_indigo9

Eklektyczne łączenie wzorów, które kojarzyć się może z orientalnym targiem: niby wszystko jest naturalnie przypadkowe, ale tworzy konsekwentną kolekcję.

DUKA_indigo3

INDIGO to kompletna kolekcja ceramiki stołowej, a w niej półmiski, talerze, misy i miski, kubki i filiżanki. To także tekstylia takie, jak obrusy, bieżniki i podkładki. Kolekcję dopełnia nowe szkło stołowe z serii KRISTALL, pięknie odbijające promienie słońca. Korespondują z nią także wykonane z terakoty naczynia kuchenne TERRACOTA w wersji tagine i klasycznej.

DUKA_indigo7

A Wam jak podoba się nasza nowa kolekcja?

Menu